Gold ag kenga e re

gold ag kenga e re Këngëtari Arian Agushi i njohur si Gold Ag dy futbollsitëve i cili kryesisht fokusohet te kultura dhe bota e showbizit vendor dhe ndërkombëtar. më 5. S F - June 22, 2018. Tashmë është publikuar kënga e këngëtares së dashur për publikun Shyhrete Behlulit në duet me reperin e njohur Gold AG. “Djali i ushtarit”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. FM. Reperi Gold AG nuk ka të ndalur. net. Muzika është realizuar nga De Vox, ndërsa vargjet e tekstit janë shkruar nga vet Gold AG. Reperi nga Presheva Gold AG, që njihet për këngët e tij kushtuar atdheut, Gold AG me këngë të re . Reperi i njohur Gold ka publikuar projektin e tij më të ri, njëkohësisht një nga më të veçantët e karrierës, këngën dhe klipin “Babë”. Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe reperi Gold AG sjellin edhe një këngë së bashku. net Home Show Biz Gold Ag në Skenderaj zbulon këngën e re, Para te pranishmeve dhe kryetarit Bekim Jashari ai kendoi refrenin e kesaj kenge. Ai njihet për krijimtaritë muzikore që i kushtohen heronjve dhe trojeve shqiptare. Së fundmi, ai ka sjell për publikun këngën e tij më të re me titull “Medvegja”. Gold Ag · February 27, 2014 · Rruges per kamenic. “Ma e mira” është kënga e re nga Gold AG dhe Dani. Jump to. Gold AG publikon pjesë nga kënga e re në duet me Danin ; Gold AG tregon për herë të parë çka e ka Encën Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. Ai për fansat e tij nesër në ora 17:00 do ta publikojë projektin e ri muzikor të titulluar ‘Kili Mili’, shkruan lajmi. net Pas kësaj përballje në një mënyrë ka reaguar edhe Gold AG, i cili nëpërmjet një postimi në Facebook, i ka kujtuar kënga e re e Noizyt. This feature is not available right now. Ky projekt muzikor është mes Gold AG dhe Shyhrete Behlulit transmeton parrotlla. Gold AG po vjen me një projekt të ri muzikor. Kënga është Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. Reperi tash është duke punuar në një këngë të re, e cila është e të njëjtit karakter Gold Ag është njëri nga reperët shumë të njohur kosovar. Ajo edhe njëherë po vjen në duet me Gold Ag dhe duket që ky bashkëpumin po pëlqehet nga fansat e përbashkët të këngëtarëve, përcjell ORAvip. Gold AG thuhet se i ka në majë të gjuhës tekstet për çdo ngjarje që ndodh në trojet shqiptare dhe që për sulm kanë në përgjithësi myslimanët. Reperi, Arian Agushi i njohur si Gold AG, ka publikuar këngën e tij më të re “Kili Mili”. Shyhrete Behluli po përgatitet për këtë verë duke sjellë projekte të reja për publikun e saj. gold kenga kenge force largua Gold Ag ka sjell këngën më të re muzikore në tregun shqiptar. Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. Fjala është për këngën me titull ‘Djali i ushtarit’ e cila do Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. “Kënga është punuar nga Ervin Gonxhi, tekstin e kam shkruar vet, teksa kënga trajton temë patriotike ku në pah janë lidhjet farefisnore mes vëllezërve shqiptarë”, kishte thënë Gold Ag ditë më parë në një prononcim për Telegrafin. “Pushkë e çifteli” titullohet projekti më i ri i kësaj dysheje, të cilin e kishin paralajmëruar kohë më parë. Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i shumë zhanreve, Gold AG ka kohë që patën paralajmëruar projektin e tyre të ri. Këngëtari i njohur Gold Ag, ditë më parë kishte paralajmëruar se do të publikojë së shpejti një këngë të re të shoqëruar madje edhe me videoklip. Por, reperi Gold AG ka nisur incizimin e këngës së re, shkruan lajmi. Mix - Gold AG - Mbahu (Audio) YouTube; Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i Ushtarit Gold AG - Zemra e nanes (Official Video Lyrics) - Duration: 3:20. Reperi kosovar Gold AG dhe këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri kanë publikuar projektin e ri me titull “Llokum”. Gold Ag është një prej këngëtarëve më aktive në industrinë muzikore shqiptare. Reperi Gold Ag është njëri nga artistët i cili me këngët e tij ka prekur shumë tema. Reperi i njohur Gold AG dhe këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. Me prejardhje është nga Lugina e Preshevës, por është rritur në Prishtinë, dhe u ka këndua Këngëtari Meda ka publikuar këngën e tij më të re të cilën ia kushton mamasë së tij. Videoklipi me këngë të re do të titullohet “Në Shtëpinë Tënde” dhe është një krijim nga M Production në video. Kjo është hera e parë që dyshja në fjalë bashkëpunojnë për projekte muzikore. We're Gold AG është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku Kenga E Besim Ndreces - Gold AG. “Xhan xhan” titullohet kënga e tyre e re, Reperi, Arian Agushi i njohur si Gold AG, ka publikuar këngën e tij më të re “Kili Mili”. Greta Koçi dhe Gold Ag me këngë të re e fjala është për reperin tashmë shumë të përfolur nga mediat rozë Gold Ag, raporton Indeksonline. 000 kenge shqip, Gold AG ft. Watch Gold AG ft Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes by Soccer Is Life on Dailymotion here Gold Ag tanimë e ka një mike të mirë këngëtaren më të re të muzikës popullore. be/Q1gaPqx Kenga e re Gurbetqari e kenduar nga Shyhrete Behlulu dhe Gold AG eshte nje këngë mjaftë e bukur dhe shume e dashur per publukin edhe pse ajo u publikua dej. Reperi Gold AG duket se e ka ndërmend t'i surprizoj sërish fansat me një këngë të re. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”Dyshja njihen në publik për bashkëpunime të ndryshme me shumë artistë të skenës v Ma e mira” është kënga e re nga Gold AG dhe Dani. “Urime ditëlindjen” titullohet ky projekt, të cilit Goldi dhe Buraku ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, e që e sjellin të interpretuar me një vokal të veçantë. Kenga e re e Shkurte Fejzes, kujdes lehte mund te qani!!! Reperi i njohur Gold AG dhe këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. “Omelsina” mban titullin kënga e tij më e re e cila vjen e kompletuar me video klip të realizuar nga Imagine Films. Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i shumë zhanreve, Gold AG ka kohë që patën paralajmëruar projektin e tyre të ri, shkruan GazetaBlic. Në foton e Publikohet kënga më e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold AG. Në Krime të Ukrainës po ndërtohet Xhami dhe qendër e re Reperi Gold AG nuk ka të ndalur. Gold AG po vjen me këngë të re! Ka tash e disa kohë prej projektit të fundit të reperit Gold AG dhe normalisht, nuk kishte se si të mungonte i rradhës. Kurse orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati. “Xhan xhan” titullohet kënga e tyre e re, Telegrafi - Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. Dashnia e nanës’ është kënga më e e re që i’u shtua skenës muzikore shqipe. Engji dhe ajo u panë së bashku gjatë emisioneve të fundvitit. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Arian Agushi, transmeton Koha. De Vox është producent i këngës. Gold Ag - Shkupi. Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet Gold AG, transmeton Koha. Këngëtari Arian Agushi, i njohur me nofkën Gold Ag ka lansuar sot këngën e titulluar “Pushka e lirisë” dhe që i përkushtohet heroit Zahir Pajaziti. Kënga e cila mban titullin “Urime ditëlindjen”, është vizuelizuar edhe me videoklip. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”Dyshja njihen në publik për bashkëpunime të ndryshme me shumë artistë të skenës v Gold AG publikon këngën e re “Medvegja”November 10th, 10:54pmNovember 10th, 10:54pmInfoKosova MAGAZINA Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. Share. https://youtu. Mblidhet Kryesia e re e AAK’s Reperi nga Presheva Arian Agushi, i quajtur ndryshe edhe Gold Ag, ka lajmëruar se pret të vijë së shpejti me këngën e tij më të re e cila do t’u dedikohet shqiptarëve që jetojnë në Turqi. Reperi tash është duke punuar në një këngë të re, e cila është e të njëjtit karakter – pat Telegrafi - Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktivë të skenës. Golg AG është emër shumë i suksesshëm i estradës shqiptare. Reperi i njohur Gold AG dhe këngëtarja nga Gjakova, yllka Kuqi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. Kënga titullohet "Harrove", ndërsa po punohet edhe për videoklipin që po realizohet nga studio "Think Creative". Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50. Gold AG është emër shumë i suksesshëm i estradës shqiptare. A jeni pro apo kunder kengesh Gold AG - Shqipetar. Gold AG është shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Fjala është për këngën me titull ‘Djali i ushtarit’ e cila do të publikohet nesër ( e enjte), shkruan lajmi. “Xhan xhan” titullohet kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore dhe me tekst dashurie. /Gazeta NewBorn/ Gold Ag këto ditë kishte paralajmëruar se po sjell diçka të re, meqë publikoi një fotografi me humanistin, hoxhë, Halil Kastratin, shkruan lajmi. 2017 - TV Koha. Shemi (Iliret) – E mira e Ulqinit (Official Video) , … 5,010,204 Reperi i njohur Gold AG dhe këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”. Dhe tani këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli bashkë me reperin Gold AG, kanë ripërsëritur kooperimin për një tjetër projekt. Ina - Reperi i njohur Gold Ag sapo ka publikuar projektin e tij më të ri. Gold AG e ka shfaqur shpesh hapur patriotizmin nëpër këngë. 47 likes. Gold AG me këngë për golat e Xhakës e Shaqirit kundër Serbisë (VIDEO) By. Gold Ag: “Falenderoj Zotin Për Këtë Që Jam Sot” » . Në foton e Leonora Jakupi dhe Gold Ag kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. 27 Maj 2018 Tashmë është publikuar kënga e këngëtares së dashur për publikun Shyhrete Behlulit në duet me reperin e njohur Gold AG. We're Gold AG Shqipetar. Ka kohë që është paralajmëruar një duet mes reperit Gold Ag dhe Burak Vehapit. Reperi nga Presheva, Gold AG, është duke realizuar videoklipin e tij të ri. Reperi para pak ditësh ka pralamëruar një këngë të re, duke zbuluar se kësaj radhe vjen në duet me Danin. We're Gold Ag ka sjell këngën më të re muzikore në tregun shqiptar. Kili Mili E Re Ma E Mira - Gold AG (Feat Gold Ag. 541 likes. youtube. “E mira e Ulqinit” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike verore dhe është publikuar në YouTube me një klip shumë interesant. Kenga e Re Shkupi <3. “Xhan xhan” titullohet kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore dhe me tekst dashurie. Reperi nga Presheva Gold AG, që njihet për këngët e tij kushtuar atdheut, së shpejti do të lansojë projektin e tij më të ri. Reperi i njohur Gold AG dhe Shemi, vokalisti i grupit “Ilirët”, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. Kënga “Në Dukagjin” e cila u lansua mbrëmë nga Gold Ag nuk është pritur sikur këngët e tij të kaluara Zakonisht Gold Ag në këngët e tija merr aq shumë klikime që në lansimin e tyre, ku shpesh ato kalojnë milionëshin pas 24 orëve por jo për këngën e re. Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Reperi tash është duke punuar në një këngë të re, e cila është e të njëjtit karakter – pat Reperi i njohur Gold AG dhe këngëtarja nga Gjakova, yllka Kuqi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. Kënga e re e Dua Lipës është parë mbi 35 milionë herë në YouTube. Madje, Gold AG ft. net “Ça i bonët Vetes” titullohet kënga e re e reperëve të njohur shqiptar, Noizy dhe Gold AG. Please try again later. Pas “Dashnia e Nanës” dhe “Vëlla e Motër” kjo dyshe sot ka publikuar këngën e re “Gurbetqari”. Dani - Ma e mira Gold AG ft Shyhrete Behluli Gold Ag dhe Buraku sapo kanë lansuar këngën e tyre të përbashkët. Edhe në këtë këngë Gold AG ka bashkpunuar me këngëtarin Ismet Bexheti, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë këngëtari Arian Agushi, kurse për klipin është kujdesur edhe këtë herë “Mprodaction”. net - Bashkëpunimi i paralajmëruar nga dyshja e njohur Arian Agushi-Gold AG dhe Shyhrete Behluli, sapo u publikua. Mediat serbe e kanë quajtur skandal të paparë këngën e Arijan Agushit – Gold Ag, kushtuar viseve shqiptare në serbi, me theks të veçantë Medvegjën, përcjellë GazetaMetro. Kohë më parë kishin sjellë bashkë një projekt mjaft të suksesshëm. net Këngëtari Arian Agushi i njohur si Gold Ag dy futbollsitëve i cili kryesisht fokusohet te kultura dhe bota e showbizit vendor dhe ndërkombëtar. Zv. com. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”Dyshja njihen në publik për bashkëpunime të ndryshme me shumë artistë të skenës v Gold AG, ka publikuar këngën më të re “Armikut si përulet” këngë të cilën ja ka kushtuar heroit Agim Ramadani. Jehonë më të madhe kësaj fitore i dhanë golat e shënuar nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, transmeton Drenica Press. Pritjes së publikur për këtë këngë tashmë i erdhi fundi, ngase kënga e dyshes sapo është publikuar, shkruan lajmi. Lajmi. Është kënga ‘Vëlla e Motër’ e cila ka bashkuar përsëri reperin me artistet e njohur të Pritjes së publikur për këtë këngë tashmë i erdhi fundi, ngase kënga e dyshes sapo është publikuar, shkruan lajmi. Publisher: OnAir. Një gëzim duket se e përjetoj edhe këngëtari i njohur Gold Ag, i cili nuk ngurroj të shkruaj edhe tekstin e një kënge për golat e shënuar. Nesër e lanson këngën e re në bashkëpunim me Burakun dhe Grupin Fama. Ai është shumë aktiv si me projekte të reja muzikore, ashtu edhe me koncerte, shkruan lajmi. Rexhep Mazreku viziton Komunën e Dragashit Reperi Gold AG nuk ka të ndalur. gold ag kenga e re